Kare Tarım Hakkında

2004 Yılında Aminoasit ve Deniz yosunu ithalatı ile başlayan maceramız aynı heyecan ile devam ederken bir yandan ”ithalatçı firma“ elbisesini eskitip “ ihracatçı firma” elbisesini giydiğimiz son birkaç yıldır, yurt içinde olduğu gibi yurtdışından da gelen, yüzü gülen mutlu çiftçi-mutlu müşteri resimleri azmimizi daha da artırıyor.

Hamurumuzda bulunan “yenilikçi” maya ile ürettiğimiz ürünler Asya , Avrupa , Afrika ve şu sıralar Latin Amerika ‘daki müşterilerimize tatlı bir tebessüm yaşatıyor ya , mesleğini seven bir mühendis ve ekibi daha ne ister ki. Yapmış olduğumuz ihracatlar sonucu gördük ki ürünlerimiz birçok Avrupalı ve Amerikalı rakiplerimizin ürünleri ile rekabet edebilecek standartlarda , sonra bir hedef belirledik , dedik ki ; Özel Gübrelerde de bir Türk firması neden uluslararası başarılara imza atmasın ?

Bu vesile ile Başta ürünlerimizi kullanarak bizleri onurlandıran yurtiçinde ve yurtdışındaki tüm müşterilerimize , AR-GE departmanımızda bizlerden desteğini esirgemeyen Lyon üniversitesi ve Ankara üniversitesi Kimya bölümü danışman Hocalarına ve Ar-Ge bölümümüze, Adana ve Antalya fabrikalarımızda çalışan Kimyager, Mühendis, Teknisyen ve işçi arkadaşlarıma, Afrika ve Avrupa-Latin Amerika pazarlarında bizleri temsil eden bölge sorumlusu arkadaşlarıma, ayağından tozu- çamuru eksik olmayan Teknik ekibimize, Satış ekibimize ,Lojistik bölümüne ve muhasebe bölümümüze, şimdiye kadar ve şimdiden sonra gösterdikleri ve gösterecekleri azim ve özveriden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sayfaları çevirdikçe göreceğiniz ürünler portföyümüze yer alanların sadece bir kısmı , siz bu sayfalara bakarken , kim bilir belki birkaç yeni ürün AR-GE ve teknik ekibimizin onayı ile portföyümüze katılmış olacak, ya da kim bilir, aklınızdan geçen ürün bu sayfalarda yer bulamadı ama üretimi imkanlarımız dahilinde, iyisi mi aramız sıcak olsun. Sağlığınız iyi, hasadınız bereketli, paranız bol, derdiniz az olsun .

Saygılarımla ,

Zir.Müh.Cansu GÖLOĞLU CEO

spot-5

Haber Duyurular

Kare Tarim Ürünleri için Mısır'da 14 tescil daha tamamlandı

Mısır çiftçilerinin , Kare Tarım ürünlerine ilgileri her geçen gün daha da artıyor , yaklaşık 1500 sayfalık dokümantasyon çalışması ile distributorumuz QUEISNA firmasının başvuruları öncelikli 14 üründe tamamladı . Hedefimiz tüm ürünlerimizi Mısır çiftçilerine sunmak

Yazının Devamı